Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie, opuchlizna penisa


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przejdę od razu do rzeczy. Po odbyciu stosunku z moją dziewczyną, następnego dnia zauważyłem u siebie zaczerwienie pod żołędziem, opuchliznę, oraz biały nalot. Ponad to, penis (a przynajmniej jego główka) swędzi mnie. Moja dziewczyna zauważyła u siebie podobne objawy na narządowych płciowych. Uprawialiśmy seks bez prezerwatywy. Tego samego dnia, tylko że wcześniej podczas pracy miałem styczność z dużą ilością piasku, który był dosłownie wszędzie. Również w bokserkach. Dzień po zauważeniu zaczerwienienia i innych objawów, próbowaliśmy uprawiać seks, jednak ból był na tyle silny, żeby nam to uniemożliwić. Parę minut później, moja dziewczyna zauważyła krwawienie z pochwy, które ustało po paru godzinach. Wcześniej moja dziewczyna brała tabletki Fluconazone. Czy możliwy jest nawrót choroby u mojej dziewczyny i co się dzieje ze mną? Proszę o szybką pomoc. Jesteśmy w Anglii i nie mamy jak odwiedzić polskich lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy sugerują grzybicę narządów płciowych u Ciebie i Twojej dziewczyny. Musicie się leczyć razem, gdyż mimo leczenia Twojej dziewczyny zarażony jesteś od niej i koło zakażenia się zamyka. Musicie w tej sprawie udać się do lekarza, aby zastosować odpowiednie leki miejscowe i doustne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×