Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujący ból i pieczenie w kroczu i pachwinie po urazie


Gość eM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku miesięcy odczuwam *dyskomfort* w lewej pachwinie a zwłaszcza tuż nad penisem (także po lewej stronie, w miejscu gdzie znajduje się taka żyłka/przewód) i spod jąder. Początkowo był to nieprzyjemny ból, który utrudniał sen, teraz jest to głównie uczucie lekkiego kłucia (jak po zastrzyku) i pieczenia - nic ostrego, ale dosyć nierprzyjemne. Odczuwam to głównie gdy leżę i siedzę. Byłem u urologa, podejrzewał zapalenie gruczołu krokowego, dostałem leki (Nocilin), ale nie pomógł. W międzyczasie zauważełem zaczerwieninie na prąciu, tuż przy pachwinie, dostałem na to Diprogentę na zapalenie skóry od dermatologa. Zaczerwienia praktycznie znikneły, ale uraz pozostał. Cały czas mam takie uczucie obtarcia, nadwyrężenia. I teraz właśnie, być może najważniejsze - ok. tygodnia/dwóch zanim zaczeły się moje kłopoty, zaliczyłem wywrotkę na schodach i nieplanowany szpagat, może to ma jakiś związek? Od pewnego czasu mam też drobny problem z chodzeniem po mieście. Nie odczuwam bólu, ale lewa noga jakby szybciej mi się męczyła - usztywniała. Wydaje mi się, że ona zaraz mi się *podwinie*. Odczuwam to zwłaszcza na otwartych przestrzeniach, tak jakbym tracił równowagę, ale nie przewracma się ani nia zataczam. Urolog i dermatolog powiedzieli, że to może być nerwowe, ja jednak jakoś wiąże to wszyskto razem ze wspomnianym upadkiem. Warto jeszcze dodać, że dużo pracuję na siedząco - nawet po kilkanaście godzin dziennie. Mocz oddaję bez problemów. Mam 26 lat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi na podstawie samego wywiadu stwierdzić co może być przyczyną przedstawionych przez Pana dolegliwości. Jeśli wiąże Pan te problemy z urazem radziłbym jeszcze w tej sprawie udać się do ortopedy. Wskazana byłaby też konsultacja chirurgiczna celem wykluczenia przepukliny pachwinowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×