Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiel galaretowata kolana


Gość Henia

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sześcioletni syn miał usunięta torbiel galaretowatą kolana. Operacja miała miejsce trzy tygodnie temu. Tydzień temu byliśmy na wizycie kontrolnej, usunięto szwy i lekarz ortopeda nie miał żadnych uwag. Obecnie synek chodzi (a nawet biega) bez opatrunku. Nic go nie boli, nawet przy dotyku. Ma troszkę spuchnięte to kolano. Nasz lekarz rodzinny, kiedy to zobaczył, kazał jak najszybciej pójść do ortopedy, zrobić prześwietlenie, bo według niego tam się może coś zbierać. Czy to jest możliwe? Dodam, że za tydzień jesteśmy umówieni na wizytę kontrolną. Czy naprawdę musimy natychmiast konsultować to z ortopedą? Jak długo może utrzymywać się lekka opuchlizna? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest możliwe? - trudno mi określić bez bezpośredniego badania, sa mo przświetlenie kolana na pewno nie odpowie na pytanie czy *coś tam się zbiera*, skoro jednak lekarz rodzinny ma jakieś podejrzenie trzeba pójść na kontrolę wcześniej do ortopedy Czy naprawdę musimy natychmiast konsultować to z ortopedą? - nie odpowiem bez badania na to pytanie Jak długo może utrzymywać się lekka opuchlizna? - czasami nawet 3-4 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie za odpowiedź. We wtorek mamy wizytę kontrolną, ale mam nadzieję, że nic się tam nie zbiera. Synek nie zgłasza żadnych dolegliwości, bawi się, biega. Może nawet za dużo. Jeszce raz dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×