Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długie nie ściąganie napletka z żołędzia penisa


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzieciństwa, bodajże 5,6 roku życia nie ściągałem napletka, teraz mam 17 lat. Jakieś 2 miesiące temu napletek w końcu ściągnąłem, zszedł na szczęście bez problemu i stulejki nie ma, lecz żołądź bardzo mnie bolał. Byłem z tym problemem u chirurga, żeby jednak upewnić się że stulejki nie ma który powiedział że to tylko podrażnienie skóry i mam dużo szczęścia że z braku higieny nie zrobiło się zapalenie, kazał tylko myć codziennie i ból jest już dużo mniejszy, prawie całkiem zanikł. Pytałem się też o jądra bo lewe mam po prostu niżej od prawego ale powiedział że wszystko jest prawidłowo, nie ma przepukliny, że w wieku dojrzewania może tam być coś bardziej wyczuwalne, że to się zmienia, ale nie jestem pewien czy w wieku 17 lat nie zakończyłem już dojrzewania. Mnie jednak martwi to czy po tak długim nie ściąganiu mogło to jakoś wpłynąć na rozwój penisa, jest trochę zakrzywiony w lewo tak na godzinę 10, przy czym jest bardzo mały zaledwie 13,2cm po dokładnym mierzeniu od strony brzusznej, jądra też nie są zbyt duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko jest w porządku skoro badał Cię chirurg i nie znalazł żadnej patologii. Tak długie nie ściąganie napletka z żołędzia nie powinno powodować komplikacji w rozwoju penisa. Jądra bardzo często są asymetryczne i z reguły lewe jest położone niżej od prawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×