Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Duszności i ból w nadbrzuszu po kuracji Helicobacter pylori


Gość grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.od 2007 roku kiedy dlugo i ciezko pracowalem i do tego chodzilem na silownie,jadlem tabletki na odchudzania.mam problemy z zoladkiem.dokladnie kiedy jestem zmeczony,wstane szybko z rana z lozka,wypije kawe,cole czy piwo czy sie denerwuje mam okropne dusznosci,musze lapac ciezkie oddechy,pozatym kiedy jestem przepracowany albo wzielem oddechow zbyt duzo to boli mnie w nadbrzuszu,zgagi niemam biore domperidione 3razy dzien,lanzoprazol raz na dzien.troszke mi pomaga ale dolegliwosci dalej sa.mialem helicobacter pylorri ale sie juz pozbylem,dolegliwosci dalej sa.mialem kiedys gastroskopie i nic niewykazalo.pozayym mam problem z hemoroidami,zaparcia.astmy niemam.mieszkam w anglii.i niedlugo bede w polsce wiec moge dowiedziec sie jakie badania zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Przede wszystkim warto wykonać badania krwi tj. morfologia, elektrolity, glukoza, OB. Należy również przeprowadzić badanie rtg z kontrastem przełyku i żołądka. Objawy mogą wskazywać na chorobę wrzodową lub przepuklinę rozworu przełykowego. Najlepiej również powtórzyć gastroskopię. Prawdopodobnie eradykacja bakterii Helicobacter pylorii nie była skuteczna lub wystąpił nawrót choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×