Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak wzwodu i szybki wytrysk


Gość Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, podobne pytanie bylo ale rozni sie pewnymi detalami. Moja *historia* zycia sexualnego zaczela sie 3lata temu gdy mialem 15lat. Przez ponad rok mialem tylko jedna partnerke. Niestety sie rozeszlismy z powodu odleglosci. I calkiem niedawno gdy poznalem nowa dziewczyne,/po 18urodzinach/ zdecydowalismy sie uprawiac sex. Spotykalismy sie wiele razy niestety za kazdym razem nie mialem wzwodu a jesli mi sie udalo go osiagnac to byl tylko czesciowy. Nie *stal* mi w pelni, ale wystarczajaco zeby jakos wejsc w partnerke, mozna powiedziec ze prawie odrazu doszedlem. To jest moj problem nie moge za bardzo osiagnac wzwodu i szybko dochodze, mozna powiedziec ze naliczanie sekundowe. Drugi dzien pod zad zazywam penigre, po 1 tabletce dziennie. Jak narazie nie czuje poprawy. Dodam ze wczesniej nie mialem tych problemow, i wzwod osiagalem bez problemu, przy byle okazji, i *dojscie* do orgazmu tez dlugo zajmowalo. Teraz nie moge normalnie wspolzyc. Prosze o pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze ten stan utrzymuje sie ponad 6miesiecy, korona zoledzia jest lekko zaczerwieniona i swedzi , jakby byla zainfekowana. Przykro mi za brak polskich znakow ale w tym momencie internet mam tylko w telefonie i z niego pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to jakieś np. zapalenie grzybicze wywołuje ten stan zapalny żołędzia co może wyzwalać zaburzenia seksualne. Najlepiej w tej sprawie udać się do urologa. Może ten stan mieć też podłoże psychogenne. Na pewno trzeba by Pana zbadał bezpośrednio urolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, jednakze teraz jestem 400km od miejsca zamieszkania, i do wrzesnia nie bede mial mozliwosci pojscia do urologa. A czy w jakis sposob moge sprawdzic czy to faktycznie jest zapalenie grzybiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie jak najbardziej sprecyzowac swoja wypowiedz, odczuwam swedzenie przy *wiencu* i *wedzidelku* nie wiem czy dobra terminologie stosuje. I to wieniec jest zaczerwieniony, nie sa to odbarwienia czy cos w ten desen tylko poprostu jest zaczerwieniony. Jakie jeszcze informacje pomocne moge podac? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×