Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lamblioza i ból brzucha


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! Może zacznę od początku : W połowie maja zaczął w nocy mnie bardzo mocno boleć brzuch wziełem kropelki i nospe jakoś sie przemęczyłem.Następnego dnia brzuch bolał ale już mniej.Następnego tam samo i następnego też.Więc usłyszałem o badaniu lamblie,wiec postanowiłem zrobic te badanie i wyszło pozytywnie czyli ze mam lamblie.Poszedłem do rodzinnego od kazał mi przyjmować przez 1 tydzień metronidazol i cholestil podczas brania odczułem ze brzuch mnie nie boli.Minął tydzień i znowu zaczał mnie bolec brzuch ale nie tak mocno jak podczas tej nocy .Znowu zrobiełm badania na lamblie i wyszły pozytywnie wiec znowu poszedłem i tym razem przepisała mi macmiror juz przyjmuje do 1 tydzień i zioła kropelki z czarnego orzecha coś takiego.I nadal mnie boli brzuch ale kiedy to ustanie i mnie codziennie boli tak samo prosze o pomoc .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić. Zakażenie musi zostać zwalczone. Czasami trwa to tygodniami. Jak na razie należy uzbroić się w cierpliwość i czekać na efekty działania leków. Badanie kontrolne obecności lamblii radzę wykonać z kału. Jeśli badał Pan krew to przeciwciała przeciw lambliom czasami utrzymują się jeszcze przez kilka miesięcy po zwalczeniu zakażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×