Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jądra z owalnymi ogniskami


Gość przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemek

Jądro prawe o wym 43,6-35,1-22,mm z owalnymi ogniskami,nieco hipoechogenicznymi,do 18,8 mm.-cechy zmian rozrostowych.WNIOSKI*Tu jądra prawego-susp.meta?-ST urolog.Proszę powiedzieć jakie są szanse na wyleczenie? boje sie ,mam 33 lata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość medicus

Najważniejsza będzie teraz biopsja jądra i ocena zmiany. W najgorszym przypadku nie będzie to leczenie proste. Zapewne konieczne będzie usunięcie chorego jądra wraz z marginesem, wezłami chłonnymi. Prawodopodobnie konieczna będzie chemioterapia. Strach jest ti rzecza naturalną, ale on tylko przeszkadza. Trudno cos radzić, ale na pewno wziąć się za pilne leczenie choroby i walkę z nią!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziękuje

Dziekuję za odpowiedz,mam natychmiast skierowanie na oddział urologiczny na operacje .Moje wyniki badań to Alfa-fotoproteina 19,21 IU/ml ,CEA 0,61ng/ml 0,0- -5,20 palący do 6,5ng/mLHC+BETA 8,7 mlU/ml=*2,0 Bardzo proszę o jasną odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało sie że to martwe jądro, nie stwierdzono utkania nowotworowego.,nie miałem chemii ...Wielka radość nie trwała ,długo minął zaledwie rok a ja mam guzy na płucach AFP 67,27.Jestem miesiąc po klinowym wycięciu guza ,wczoraj dostałem wynik: WTÓRNY NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY PŁUC , PRZERZUT GUZA ZARODKOWEGO Z PRZEWAGĄ UTKANIA TYPU CARCIOMA EMBRIONALE. Umówili mnie na oddział za 2 tygodnie na badania i chemie.Jak każdy marze aby wyzdrowieć , jakie mam szanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×