Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból przed wydaleniem stolca


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem obecnie na statku i mam straszny problem. Zaraz przed wydaleniem stolca ,napada mnie straszliwy ból ,nie jest to ciągłe tylko trwa normalnie 1-2 sec,ale ból jest paralirzujący,jakby mi ktoś nóż wbijał tam wewnątrz.Tak jakby zaczynał się pod pępkiem ale szybko przemieszcza się gdziś z tyłu. Potem ustępuje i przy wydalaniu stolca już nic nie boli. Towarzyszyło temu zaparcie,ale jak wziąłem leki ziołowe na zaparcia,to wyprózniam się codziennie rano. Jeszcze zauważyłem ,że na papierze toaletowy jest czasem coś bardzo klejącego. Jakieś 2 godziny po posiłku odczówam lekkie kłócie gdzieś pod pępkiem. Jestem przerażony ,bo na lądzie będę dopiero za 2 tygodnie , ja juz sie boję jeść ,rzeby tego bólu nie było za często. Proszę bardzo o pomoc,co to może być i jak sobie tymczasowo pomóc.Dodam ,że miałem 4 lata temu coś takiego i lekarz mi dał jakieś tabletki i mi po 3 dniach przeszło i do tej pory był spokój,było to we Włoszech i dokładnie nie wiem co on mi wtedy dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku nie da się zdiagnozować cię przez internet konieczna jest Twoja wizyta u lekarza, jak rozumiem nie masz teraz możliwości ale może masz dostęp do leków rozkurczowych? a jakiego koloru masz stolec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×