Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból najądrza lub powrózka nasiennego


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem rozpoczął sie 3 dni temu. przy stosunku z dziewczyna zauwazyłem ze mnie troszke jądro(PRAWE) jakby bolało. lecz ból ustąpił potem na chwile. nie byłem wstanie zlokalizowac czy to moze pachwina czy jadra lub najadrze. dzis mija 3 dzien czuje dziwny niepokój ból tego czegos nad jądrem nie wiem juz sam co to jest, nie jest to twarde raczej miękkie. jakby splot żyłek. ból nie jest jakis niesamowicie silny laczej lekki dokuczliwy. odnosze wrazenie lekkiego swędzenia tam i opuchnięcia choc nie widac aby moszna była zaczerwieniona lub nabrzmiała/. jądra tez wygladaja normalnie. ból czasem mija lecz odczuwam te prawe jądra jednak. byłem niedawno u endykrynologa poniewaz mam podwyzszony progesteron norma miesci sie miedzy 0,25ng/ml a 0,56 ja mam 0,92. moze to jakis guz? reszta hormonów OK (estriadol prolaktyna testosteron) dostałem skierowanie na usg piersi oraz jąder lecz jądra beda badane dopiero za 17 dni. boje sie ze do tego czasu cos złego sie z tego wykluje. u panie endykrynolog byłem poniewaz podejzewałem ginekomastie jednak to tylko przetłuszczenie. przytyło mi sie. moze podałem za duzo informacji niekoniecznie mające znaczenie ale moze bedzie to istotne. moje pytanie brzmi co to może byc? czy moge zwlekac az tyle czy nalezy sie martwic? chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. dodam ze ból jest umiarkowany rzadko sie nasila na chwile. przy stosunku nie odczuwam bólu wytrysk tez przebiega normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

To może być torbiel nasienna, zapalenie najądrza lub żylaki powrózka nasiennego. W przypadku podejrzenia zapalenia najądrzy warto skonsultować się z urologiem wcześniej, z resztą podejrzeń można poczekać te 17 dni do badania usg jąder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×