Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wyrwana tkanka i szew po zabiegu Gasińskiego i wydłużenia wędzidełka


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

4 dni temu miałem zbieg usunięcia zbliznowaceń napletka metodą gasińskiego wraz z plastyką wędzidełka. Dziś przy higienie zauważyłem, że odpadł jeden szew kawałkiem tkanki, był to element zszycia wędzidełka. Teraz to wygląda tak jakby wędzidełka nie było. Zetknąłem się z problemami natury organizacji Służby Zdrowia. Zabieg był wykonany w NZOZ, który w sobotę jest zamknięty. Na SOR nikt nie chce nawet o tym rozmawiać. Powiedzieli, żebym skierował się na oddział urologii szpitala z rejonu. Tam się nie mogę dodzwonić. Mam właściwie proste pytania: 1. Czy w takim przypadku istotne jest szybkie założenie nowych szwów, czy sprawa może poczekać trzy dni do poniedziałku? 2. Gdzie się mam udać? Dzwoniłem do chirurga, który wykonywał mi zabieg. Powiedział, że w NZOZ gdzie miałem zabieg nie ma przychodni i jeżeli mam problem zagrażający życiu to powinienem udać się do SOR, w przeciwnym przypadku zapisać się na wizytę do specjalisty urologa. To drugie już zrobiłem. Natomiast przy takiej procedurze to, obawiam się, że termin zabiegu korygującego będzie bardzo odległy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×