Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk pod żebrem w okolicach żołądka i drętwienie prawej strony twarzy


Gość Krystian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystian

Witam. Od pewnego czasu cierpię na bardzo dziwną dolegliwość, która praktycznie nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Po prawej stronie, pod żebrami w okolicach żołądka ciągle czuję ucisk, a czasem jak oddycham, ale rzadko,,,takie ukłucie. Drugą sprawą jest jakby drętwienie prawej strony twarzy oraz mięśnia pod żuchwą także prawego. Następnym objawem jest pojawiające się co jakiś czas drętwienie kawałka skóry na kolanie oraz na dłoni dokładnie w tym samym miejscu. Czasem też jak kaszlnę czuję pod żebrem swędzenie,,ale jest to w miejscu położonym jakieś 3 cm, wyżej - taki swędzący pasek, od dolnej partii żeber, aż do przełyku, które mija po pewnym czasie - pojawia się tylko jak kaszlnę. Mam to od wielu lat,,ale teraz jest mocniejsze. Jednak najbardziej dokucza mi ten ucisk po prawej stronie brzucha oraz drętwienie twarzy. gastroskopie wyszła ok. Brak czegokolwiek. USG, wykazało naczyniak 11mm na wątrobie i to wszystko. Krew ok. Pasożyty, raz mi wykryło pojedyncze cysty lamblii, a raz jeden plusik na Candidia Albicans w kale. Chciałbym nadmienić, że mam źle zrobioną przegrodę nosową, przez co ciągle mam zatkane lewe ucho i często mam infekcje przez to. Lewa strona nosa jest zatkana,,chyba, ze wezmę otrivin,, który dość często stosowałem. ( około 3 lat ). Dodam jeszcze ,że z miesiąc temu miałem jakiś stan zapalny w okol. wyrostka,,zapalenie jelita cienkiego w miejscu gdzie się łączy z grubym. Miałem to w ciągu ost. roku około 3 razy. Ale USG, negowało wyrostek. Chciałbym wiedzieć, co by Pan proponował? Jakie badania? Czy to może być jakaś alergia? Wrzód np. na dwunastnicy? A może coś innego? Proszę mi tylko napisać, jakie badania zrobić,,te najdokładniejsze,,zrobię je prywatnie, gdyż zależy mi na czasie. Z poważaniem Krystian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×