Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nadciśnienie a operacja przepukliny


Gość A

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co mam robic, POL ROKU czekalem na zabieg (a chodze z tym ponad 10 lat), porobilem wszystkie badania i wszystko ok, dzis juz jestem w szpitalu, leze i sie ciesze ze W KONCU bede mial to za soba. Na kilka godzin przed zabiegiem lekarz stwierdzil ze nie moze mnie operowac, ze mam nadcisnienie (170/100) ze to za wysokie cisnienie do zabiegu. Oraz ze mam minimum TRZY miesiace leczyc nadcisnienie i ze wtedy dopiero ustalic date nastepnego zabiegu. Powtarzam ze na ten zabieg czekalem POL ROKU. Najwiekszy problem jest w tym, ze to cholernie widac, przez spodnie, nosze za duze spodnie i nie da sie tego ukryc. Cieszylem sie na lato bede zoperowany, ze bede mogl sie w koncu jakos na plazy pokazac, i teraz mam znow czekac ponad pol roku? Jestem zalamany, jestem w stanie chwycic za noz i sam sobie to obciac. I wcale tego nie pisze w przenosni. Poprostu zyc mi sie odechcialo. Jak mam sie w koncu tego k**estwa pozbyc?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze zdrowie, jeszcze niejedno lato przed Tobą.! Nie wściekaj się , bo to podnosi ciśnienie, cierpliwość i spokój- to jedyny sposób , oprócz oczywiście obowiązkowych tabletek na nadciśnienie, na to, aby się w końcu operacja mogła się odbyć.Pomyśl sobie: Cóż to jest -3 miesiące wobec 10 lat w towarzystwie przepukliny? Będę trzymać za Twoją cierpliwość i pogodę ducha kciuki . Pozdrawiam Goja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, ze dzien pozniej bylem u swojego lekarza rodzinnego, ktory powiedzial mi ze zostalem olany i ze cisnienie 170/100 to normalne cisnienie u wystraszonego pacjenta przed pierwsza w zyciu operacja. Do tego powiedzial mi ze NIC nie moglo mi zagrazac przy takim cisnieniu. Jak by tego bylo malo 4 dni przed planowanym zabiegiem bylem badany przez anestezjologa ktory zezwolil na znieczulenie, mimo iz u niego tez mialem podwyzszone cisnienie (140/85). Powoli trace zaufanie do lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×