Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nawrotowa przepuklina i ucisk na rdzeń kręgowy


Gość Kornelia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 35 lat w listopadzie przeszłam dwie operacje kręgosłupa lędźwiowego jedna po drugiej.Miałam problem z oddawaniem moczu,czuciem w pachwinach ,noga prawa była osłabiona i opadała mi stopa. Po pierwszej operacji obudziłam się i nie miałam czucia w nodze i ręce jak również mocz się zatrzymał sama się cewnikowałam i była druga operacja. Po tej operacji bóle trochę odpuściły ,a teraz znowu powróciły . Zrobiłam rezonans i mam nawrotową przepuklinę i ucisk na rdzeń kręgowy. Co mam dalej robić tramal już nawet nie pomaga ,a żołądek wysiada.Wizytę u neurochirurga mam 2 lipca ,boję się strasznie. Czy jest inna możliwość leczenia tej przepukliny.proszę o radę i wskazówki co dalej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pani kornelio , jestem zalamana gdy czytam pani pytanie bo ja mam tak samo z oddawaniem moczu i zaburzeniami czucia czekam na kolejna operacje i myslalam ze to czucie wroci , bo to jest okropne nie dosc ze boli to nie da sie z tym normalnie zyc . ja tez mam 35 lat i tez walcze z ta choroba mam implanty l5s1 , no ale niestety znowu jest ucisk na nerw brak czucia lewa noga opadajaca stopa, no i zaburzenia funkcji fizjologicznych nie wiem co dalej niedlugo mam neurolize a potem kolejna operacja pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×