Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Łuszcząca skóra na penisie


Gość Agr

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zauważyłem, ze z mojego penisa schodzi delikatnie skóra. Na napletku pojawiła się opuchlizna. Nie wystąpiły żadne plamki. Czuje swędzenie Nie wiem czy to infekcja czy reakcja na jakiś kosmetyk (żel pod prysznic, mydło itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dwóch dni na żołędziu tak jakby schodzi mi skórka. Czytałem,że może być to grzybica i też jak można ją załapać. CO do kontaktów płciowych to od dwóch lat jestem z dziewczyną dla której jestem pierwszym chłopakiem i która się ostatnio badała więc to raczej wykluczone. Higieny narządów przestrzegam bardzo często (ze dwa trzy razy dziennie ) . W poprzedni weekend kąpałem się w dość zanieczyszczonym jeziorze ... Czy to może mieć wpływ? Czy może mydło? I czy powinienem się obawiać grzybicy ? Proszę o jak najszybszą odpowiedz . Pozdrawiam Jano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.prosze o poradę. Ponad tydzien temu uprawiałem sex bez zabezpieczenia z kobieta. Nie byla to zadna przydrozna pani tylko dobra znajoma, ktora nie uprawia sexu na prawo i lewo. Otoz zaraz na drugi dzien po stosunku(w zasadzie calej nocy stosunków) moj penis byl opuchnięty, pomyslalem ze to od intensywności,ale gdy po 3dniach byl nadal opuchniety i zaczął na dodatek swedzić to sie przestraszyłem. Wyczytalem aby stosowac masc clotrimazolum no i robie to od tygodnia. Opuchlizna zeszla po 2-3dniach i po tygodniu juz tez nie swedzi jednak na czlonku praktycznie na calej skorze pojawila sie delikatnie łuszcząca skora, zaznaczam ze to dopiero po ponad tygodniu. Czy jedno z drugim moze byc powiazane? Czy moze tamto swedzenie wyłączyłem a to delikatne luszczenie sie to cos innego? Od tamtego czasu nie uprawiwm sexu, znajoma tez twierdzi ze na nic nie choruje, ale jednak u mnie cos sie dzieje nie tak... co zrobic? Smarowac ta mascia dalej tylko teraz skorez zewnątrz tam gdzie sie łuszczy? Nie chciałbym odrazu isc do lekarza, prosze o jakis sposob aby to zlikwidować bez pomocy lekarza. No jak za tydzien nie zniknie to juz jednak rozwaze wizyte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×