Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podłużna blizna na penisie


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem zasoby tego forum, jest bardzo wiele różnych schorzeń ale trudno jest mi powiedzieć czy dotyczą również mojego przypadku. Na moim penisie nie ma bowiem żadnych plamek tylko pojawiło się coś w rodzaju blizny wychodzącej od jąder w kierunku napletka od spodu. Patrząc z góry nie widać tej blizny, ponieważ znajduję się po drugiej stronie. Jest koloru skóry, ale o ciemniejszym zabarwieniu. Nie boli mnie, nie piecze, nie swędzi, nie mam problemu z erekcją. Po prostu pojawiło się nagle i od tamtej pory nie znikło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos podobnego tyle ze ja mam blizne na calej dlugosci co podobno jest normalne, ale mam tez na wewnetrznej czesci napletka tam w srodku, jest dziwna bo nie jest prosta tylko taka o innych krztaltach, biegnaca od wedzidelka do mniejwiecej srodka penisa, nie mam pojecia od czego ta blizna a nie mam odwagi zapytac starszych czy w dziecinstwie mialem wykonywany jakis zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

A tą bliznę to miałeś od zawsze? Bo u mnie pojawiła się kilka lat temu i nie znika. Nie przeszkadza mi w niczym ale brzydko wygląda no i nie wiedziałem czy nie jest to coś poważnego. Nie chciałbym też zarazić mojej partnerki w przyszłości bo nie wiem czy to jest zaraźliwe, może to jakaś choroba skóry? Ale skoro podobno to normalne to może nie mam się co martwić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te&#380* to mam. Blizna biegnie na ca&#322*ej d&#322*ugo&#347*ci penisa na spodniej cz&#281*&#347*ci. Jest ona ciemniejsza od skóry penisa, wi&#281*c jest bardzo widoczna. Kiedy&#347* by&#322*em z tym u lekarza, powiedzia&#322*, &#380*e to nic nienormalnego - taka uroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×