Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle żołądka po usunięciu pęcherzyka żółciowego


Gość Bukem

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 14.06 czerwca miałem zabieg operacyjny laparaskopowe usunięcie pęcherzyka zółciowego wraz ze złogami lecz dzis jest 18.06 a mój zołądek jest bardzo twardy i nadęty i strasznie boli rana po drenażu który był wsadzony na około 30cm w strone jelita*najwiekszy problem sprawia mi wstawanie z łóżka czy z krzesła a jak chodze ból sie nasila i strasznie sie garbie i nie potrafie sie wyprostowac* miałem robione USG po zabiegu ale ultrasonografia nic nie wykazała i dręczy mnie pytanie czy coś z moim brzuchem jest dalej nie tak czy poprostu sa to dolegliwości związane z zabiegiem i one po pewnym czasie miną, ale jestem strasznie zaniepokojony bo czytając posty innych forumowiczów czytam ze oni po 3 dniach po zabiegu byli juz w pelni sprawni a ze mną nie jest wcale tak kolorowo także pytam czy moze byc to związane z zabiegiem i poprostu po pewnym czasie te dolegliwosci miną czy jednak może byc to związane z dalszymi problemami jamy brzusznej?Prosze o odpowiedz za która z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zabieg przeprowadzono 10.06.2010. Myślę, że Ciebie uspokoję mowiąc, że nie jesteś osamotniony w takich objawach. Niestety na polepszenie stanu trzeba trochę poczekać, są to objawy typowe i związane z zabiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×