Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

W tarczycy ognisko hypoechogeniczne wielokomorowe


Gość Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Ja goszczę tutaj po raz drugi. Mam 40 lat - dotąd *zdrowa jak ryba*..... Dokuczają mi bóle głowy prawej strony (nadal), zawroty, nudności i sztywnienie szyjne. Zrobiłam CT głowy (hypodensyjne ognisko o śr.7mm w móżdżku ?), USG tętnic (tutaj okey) i USG TARCZYCY ! Na pierwsze dwa badania dostałam już odp. ( Serdecznie Dziękuję:)) , natomiast proszę o odp. na temat badania tarczycy - poniżej opis: tarczyca o wym.płat prawy 10x10x28mm, płat lewy 20x24x45mm, cieśń szerok.9mm.Na granicy cieśni i bieguna dolnego płata lewego ognisko hypoechogeniczne wielokomorowe o śr.13mm.Powiększone węzły chłonne w okolicy tarczycy nie są widoczne.Do rozważenia BACC. TSH 3 - 4,44ml/Ul, a hormony FT3 i FT4 w normie. Bardzo proszę o odp., czy to coś poważnego ??? Czego mogę się spodziewać po takich wynikach ? Nadmienię jeszcze , że niedość temu wszystkiemu - *pojawiło* się zapalenie błony naczyniowej w lewym oku, oczywiście jest w trakcie leczenia. Jestem po prostu ZAŁAMANA ! Bardzo proszę o życzliwą odpowiedź i z góry DZIĘKUJĘ. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Beata, ja też mam tarczycę tyle że młodzięczą jestem mały jak nei wiem przez tą chorobę koledzy sie ze mnie smieją i tez nie wiem co robic jestem zamkniety w sobie i mam tate alkoholika ktory bije rodzine :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×