Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne wygięcie kolana


Gość Ania K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem po artroskopii kolana lewego(18 maj)..mialam usuwanie czesci łąkotki..rozerwanej w wyniku urazu..oraz mam też chondromalacje II/III stopnia,aktualnie chodze bez kul,całkiem sprawnie,dostaje raz w tygodniu zastrzyki w kolano suplasyn(5 szt) wziełam juz 2 i nie moge jeszcze w pełni nastapić np na schody...jeszcze kuleje,ale pytanie mam takie ponieważ kilka razy mi sie juz zdażyło ze gdy próbowałam nastąpić na ta noge to kolano wygieło mi sie do tyłu,okropne uczucie.. nie wiem co to może byc miałam tak juz chyba ze 3 razy,i wydaje mi sie też ze miesien czworogłowy mi sie traci bo coś ta moja noga jest słaba i chudsza..prosze mi powiedziec co to może byc..dziekuje za info,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez bezpośredniego badania trudno określić. To jakieś zaburzenia w funkcjonowaniu kolana zapewne związane z usuniętą łąkotką. Najlepiej o tym fakcie poinformować prowadzącego ortopedę. On po badaniu wyjaśni przyczynę tychże objawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to wlasnie chodzi ze ja nie mialam usg przed operacją...tak na sucho lekarz mnie pokierowal do szitala bo nie umialam chodzic koszmarny bol mialam no i zabiegi fonoforezy mi nie pomogły wiec skierowal mnie na operacje dzis jade na 4 zastrzyk suplasynu... i jest coraz lepiej tylko ze miesien mi zanika i musze rozpocząć rehabilitacje wczesniej nie moglam bo mi sie woda zbierała z krwia..a to wyginanie sie do tyłu to ponoc wlasnie przez ten miesien ze jest za slaby tak mi powiedzial lekarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×