Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nietypowy ból brzucha


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 24 lata i od ponad miesiąca dokuczaja mi wieczorne i poranne bole brzucha o silnym natężeniu. Boli mnie cały brzuch a dodatkowo towarzyszy temu uczucie ściskania oraz wzdęcia oraz przerazajace burczenia. Bole pojawiają sie jedynie wieczorem i rano i mijaja po około 2 godzinach, Przez reszte dnia czuje sie dobrze , czasami tylko odczuwam lekkie ściskanie w brzuchu.Nie mam żadnych innych objawów typu gorączka , biegunka, wymioty. Bóle zaczeły sie dosych gwałtownie i występuja każdej nocy a nastepnie poranka. Dodam ze wyrostek robaczkowy miałąm wycięty 3 lata temu, i dotąd nie miałam poważniejszych problemów z układem pokarmowym ani rozrodczym bo regularnie robie badania ginekologiczne. Moj ojciec cierpi od wielu lat na zespół jelita drażliwego i wrzody.Czy to mozliwe że odziedziczyłam po nim te dolegliwosci i moje bóle brzucha są sygnałem przyszłych tego typu chorób.Odzywiam sie zdrowo i przypuszam ze owe bóle nie sa wynikiem złej diety. . Mam zamiar wybrac sie do lekarza ale obawiam sie ze on zbagatelizuje to , bo bole które pojawiają sie wyłącznie rano i wieczorem brzmia troszke niedorzecznie. A jednak trwa to już dosc długo i skutecznie utrudnia mi codzienne funkcjonowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Magdo Janie mam takich objawów ale radze idż do lekarza zbadaj się abyś nie miała wyrzutów sumienia ,że nic nie zrobiłaś w tym celu.Wiem ,że choroba wrzodowa niby jest dziedziczna ,ale tak naprawde to nic niewiadomo co w nas siedzi Głowa do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×