Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne zachowane moszny i tlenie jąder


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pana Doktora. Od 3 dni mam dziwną przypadłość związaną z moszną i trochę też jądrami. Otóż wcześniej było wszystko dobrze, a od 3 dni zauważyłem że zawsze gdy mam majtki założone (slipy), to moja moszna jest bardzo luźna i ciepła, co mnie denerwuje bo przeczytałem że żylaki się tak objawiają powróżka. Moje jądra mnie tlą (są normalnych rozmiarów bo często macam), ale zwykle wtedy gdy moszna jest luźna. Objaw ten częściowo się zmniejsza i prawie przechodzi gdy np się położę na prawym albo lewym boku, i wyciągnę worek tak żeby nigdzie tam przy złożonych nogach się nie plątał. Chodzi o wyciągnięcie moszny (bo zawsze gdy mnie tlą jądra to moszna jest luźna strasznie i ciepła dosyć), więc go wyciągam przed wszystko tak żeby leżał na udzie. I wtedy jakoś tlenie częściowo zanika. Dziś jak wstałem to obawiałem się znów o to, ale gdy wstawałem worek był nie taki luźny jak wieczorem przed pójściem spać i nie tlił, gdy poszedłem do łazienki i usiadłem na muszli klozetowej, wtedy moszna się skurczyła i nic mnie nie bolało i jest okej. Teraz mam założone slipy i spodenki i też nie jest za bardzo luźna co mnie cieszy, ale boje się że to wróci albo coś w podobie. Bardzo bym prosił Panów Doktorów aby jeśli znajdą czas mogli coś powiedzieć jakie są i czego ot objawy, bo bardzo się o to boje i nie daje mi to spokoju. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moszna rozciąga się w zbyt wysokiej temp. otoczenia, szczególnie latem, gdy nosi się slipki, w nieprzewiewnych spodniach. w chłodnym otoczeniu odwrotnie, wszystko aby utrzymać temp. 34 C. pobolewanie jąder świadczy o nieprawidłowym ułożeniu lub o zbyt częstym ich dotykaniu. noszenie luźnych bokserek i unikanie nadmiernego koncentrowania się na jądrach powinno spowodować ustąpienie problemów. pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt duże jądra powodują naciąganie moszny. Jądra nie powinny być większe od jaja przepiórki. Te duże jądra to nie problem ani zaleta wcale nie oznaczają większej męskości, to tak jak u kobiet z dużej piesi wcale nie ma więcej mleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×