Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra a kolor nasienia


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zapytałem się czy testalgia może mieć coś wspólnego z kolorem nasienia. Odpowiedz była jedna i negująca. Teraz bardziej rozwinę swoje zapytanie. Otóż w marcu miałem kostkę w gipsie, potem chodziłem na rehabilitacje, wtedy wszystko było OK. 3 tygodnie temu poczułem dziwny lewostronny ból przy końcu penisa, żebyście źle nie zrozumieli mówię o tym co wystaje, wiecie tam gdzie kończy się to co widać i *wchodzi* do brzucha... Wtedy pomyślałem sobie, spoko pewnie sobie naciągnąłem i zbagatelizowałem problem, następnie zaczęło mnie boleć jądro gdzieś tydzień po tym byłem w szpitalu chirurg powiedział, testalgia, urolog- testalgia, wynik usg moszny, wszystko w najlepszym porządku, a mimo to moje lewe jądro przemieściło się do góry, dam sobie rękę uciąć, że nigdy tak nie było potem, nasienie zmieniło kolor na taki zielonkawy-żółtawy odcień...zaryzykuje i powiem, że odczuwałem drobny ucisk, może nawet ból po lewej stronie podbrzusza, a i przed wszystkim odechciało mi się no wiecie sami *spełniać* o ile można to tak nazwać. Niby erekcja jest i wszytko ok ale nie mam takiej ochoty jak kiedyś. Jeszcze jeden może mało waży obiaw, prawe jądro *pływa* swobodnie w mosznie, a te po lewej stronie jest jakieś napięte. Zanim mi się to stało moje nasienie było niczym to ze zdjęcia z wikipedii pod hasłem sperma, a teraz przy wytrysku jakby wylatywało zielone i białe, w każdym razie coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje sie że zielony kolor może być spowodowany 1)inf. bakteryjną = oznaczenie crp lub prokalcytoniny, jeśli podniesiona to antybiotyk 2)krwiakiem w okolicy jądra, z którego wydziela się biliwerdyna (metabolit hemoglobiny-kolor jak zielona kupcia ptaków) oczywiście bardziej rozcieńczona chodzi oczywiście o nasadę prącia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×