Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Okropny ból po operacji hemoroidów metodą tradycyjną


Gość Wiola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem już 15 dobę po usunięciu hemoroidów i szczeliny odbytu. Lekarz powiedział że hemoroidy były bardzo duże i usunął wszystkie. operacja odbyła się w anglii w ramach kilkugodzinnego pobytu w szpitalu. dostałam do domu leki przeciwbólowe. Z dnia na dzien jest coraz lepiej, krwawienia już nie ma, ale utrzymuje się ból po każdym wypróżnieniu, jest tak silny że na początku mdlałam.... teraz jakoś jakoś sobie z nim radzę, ale nie jestem w stanie nic zrobić przez kilka godzin po wypróżnieniu. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, a bardzo bym chciała. Czy mogę pomóc sobie jakimiś środkami doodbytniczymi ??? Czy są jakieś sposoby na przyspieszenie gojenia i pozbycie się bólu. ???? Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Odbyłem operacje usunięcia hemoridów metoda tradycyjna jakies 8miesiecy temu. Pierwszy tydzien to byla istna masakra i wlasnie po tym tygodniu poszedlem na kontrole i lekarz powiedzial ze wszystko ok bole i krawienie moze pojawiac sie do 6miesiecy No i wlasnie tutaj moj problem jestem juz 8miesiecy po operacji i sprawa wyglada tak gdy musze sie silic do oddania stolca to wtedy jest bardzo duzo krwi i troche boli a gdy nie musze sie silic jest ok nic nie boli nie ma krwi Wiec moje pytanie czy to tak powinno wygladac?? czy poprostu cos sie odnowilo i trzeba znowu jakas operacje?? prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×