Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nietypowy problem ze wzwodem


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz

Witam! Podobne pytania zapewne już padały na forum lecz nie zauważyłem takiego przypadku który spotkał właśnie mnie a mianowicie uważam że mam problem ze wzwodem chodź moja partnerka jest zadowolona z pożycia bo czasem zdarza się że kochamy się kilka razy na dzień, wiem że to dziwne. Zauważyłem że wzwód pojawia się tylko gdy jest stymulacja czyli gdy dziewczyna trzyma członka w ręce lub gdy jestem już w trakcie stosunku ale gdy przestajemy się kochać lub dziewczyna mnie nie dotyka wzwód utrzyma się na 5 sek? Może 10 sek...nie wiem... Zdarza się że czasem gdy trzeba nałożyć prezerwatywę mija więcej czasu i gumka zostaje nałożona na nie pełny wzwód a po nałożeniu minie 3 sek i wzwodu nie ma wcale pojawia się ponownie gdy dziewczyna na nowo mnie **pobudza** dotykiem lub gdy w nią wejdę na siłę i się kochamy... Moje pytanie brzmi dlaczego tak się dzieje i jak mam sobie z tym poradzić... Chodź ciekawi mnie fakt że **pełen** wzwód i na dłuższy chodź nie wiele czas pojawia się gdy chcę mi się oddać mocz lub mam kompletnie pełny pęcherz dlaczego!? Proszę o odpowiedź na te dwa pytanie z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateusz

jaka jest twoja kondycja, czy uprawisz jakiąkolwiek aktywność? parcie na pęcherz powoduje również podrażnienie receptorów które prowadzą do powstania erekcji, czy erekcja pojawia się podczas myślenia o seksie bez dotykania narządów płciowych? dopiero odpowiedzi na te dwa pytania prawdopodobnie będą kluczowe pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, obecnie nie robię kompletnie nic zero aktywności ruchowej. Od myślenia o seksie erekcja się pojawia ale jeśli nie uprawiałem przedtem seksu przez około tydzień i nie robiłem żadnych innych rzeczy na tle seksualnym (masturbację itp.) ale tak jak mówiłem erekcja się pojawia na kilka sekund no chyba że chce mi się sikać wtedy erekcja utrzymuję się na dłużej... Powinno też być że erekcja pojawia się po przebudzeniu rano a ja tak nie mam... nie wiem co mi jest chodź podejrzewam że przyczyną jest częsta masturbacja w młodym wieku chodź nie robię tego od dłuższego czasu no chyba że partnerka mi to robi ręką gdy nie ma prezerwatyw...wtedy wzwód się pojawia i jest... tak jak mówiłem wcześniej, podczas jakiejkolwiek stymulacji lub podczas stosunku ale bez ingerencji utrzyma się na kilka sekund... nie mam pojęcia co się dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Z takimi problemami najlepiej skonsultować się ze seksuologiem. On powinien wyrazić swoją opinię w tym względzie i doradzić dalszy sposób postępowania. Najczęściej takie problemy mają podłoże psychogenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×