Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciągły ból, dyskomfort, napięcie po lewej stronie ciała i zaraz pod żebrami z lewej strony


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Co może powodować, że prawie cały czas od rana do wieczora odczuwam dyskomfort, napięcie i ból po lewej stronie ciała. Takie coś odczuwam też zaraz pod żebrami. Ból się nie zwiększa przy ucisku tych miejsc. Czasem rozpiętość tego czegoś jest od dolu po lewej stronie aż do połowy żeber. Zauważyłem, że nasila się to po jakimś czasie jak się zdenerwuję. Czasem pomagają mi tabletki uspokajające. Dodatkowo mam problem ze stolcem, który często jest luźny i często jest pomarsczony. Czuję jak rwą mnie też jelita w brzuchu. Miewam też wzdęcia. MIałem robioną kolonoskopię w ubiegłym roku - mam zrosty po lewej stronie brzucha w obrębie esicy i zstępnicy. Pozostałe badania krwi i krwi utajonej w normie. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Takie objawy mogą być spowodowane właśnie nieprawidłową funkcją jelit z powodu zrostów oraz neuralgią nerwów obwodowych czyli samoistnym podrażnieniem tych nerwów prawdopodobnie na tle nerwicy. Środki uspokajające oraz usprawniające pracę jelit powinny w tych dolegliwościach odnieść skutek. O dalszym postępowaniu musi zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano nie zjadłem sniadania i robiłem wszystko wolnej niz zwykle. Troche lepiej sie czulem. Wiec moze to nerwica. Zauważyłem również pewną rzecz - po wypiciu coca-coli (która nie jest wskazana w moich dolegliwościach) zmniejsza sie ilość gazów i wzdęć i zmniejszają się problemy ze stolcem. Dziękuję Panu za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×