Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Utrzymujące się zapalenie ucha


Gość joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry mam pewien problem z uchem , od grudnia 2009 dostalam zapalenie ucha , poszlam do lekarza , przepisal mi antybiotyk oraz krople do uszu . po tygodniu przestalo bolec , ale nic po moim zadowolenia , bo za pare dni dostalam znowu zapalenia uszu , lecz teraz 2 naraz . i tak do teraz , nabralam sie naprawde duzo antybiotykow , kropli ... lecz nic nie pomagalo , chodze po laryngologach lecz oni mowia ze nic wielkiego tam nie ma , mialam przepukane uszy , lecz bol nadal jest i sie utrzymuje ! jest to ciezkie bo starasznie nie wygodnie spi sie z bolacym uchem , naszczescie jako tako slysze , lecz strasznie swedzi , co do patyczkow , nie uzywam , takze nie wiem dlaczego sa powroty tego zapalenia ucha . do tego bol glowy , biore po jednej tabletce dziennie , tak juz od paru miesiecy. prosze mi podpowiedziec gdzie , jaki lek , albo co zrobic , moze domowe sposoby leczenia ? bardzo dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dimedicus

Domowych sposobów nie ma,lek może zalecić w takiej sytuacji tylko lekarz.Postać przewlekła z.u.wymaga dokładniejszej diagnostyki,wykonania badań mikrobiologicznych.Zawsze można zmienić lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam we wroclawiu 3 razy , raz na skierowanie , 2a razy prywatnie , w moim miescie u 2 lekarzy prywatnie , gorzow wlkp 2 razy i nic mi nie pomogli ,takze nie wiem... ale dziekuje za odpowiedz !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×