Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ćmienie jądra a potencja


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Tydzien Temu, Kochałem się z Dziewczyną, następnie sprawiala mi przyjemnosci oralne, zabawiala sie rowniez chwile jądrami co mnie zabolalo, , Po Pewnym czasie znow chcielismy sie Kochac, i mialem Problem z osiagnieciem wzwodu(mimo ze probowalem sie spiac) Nastepne Dni posiadalem uczucie cmienia bolu z lewej strony jadra, natomiast wzwody staly sie krotkotrwale a penis bardziej żylasty. Udałem Się do Urologa stwierdzil ze to powrozek nasienny ale w wieku nastoletnim nie ma co si martwic i wszystko jest ok, przepisal cyclo3fort, biore juz 4-5 dni i dalej posiadam ten dyskomfort z lewej strony, Wzwody juz sa lepsze lecz nie takie same. Czy stres i dyskomfort moglby przyczynic sie do takie naglej zmiany we wzwodach( strach tego co mnie boli, stres przed tym by nie powtorzylo sie to co wtedy, Szkola, Mysl o bolacym jądrze?) Problemow z erekcją nie Mam czy procz tego powrozka nasiennego moglo mi sie stac? Czy powinnem dluzej poczekac zanim znow pojde do lekarza i brac te leki? czy dyskomfort z tym jądre moze odbijac sie na wzwodzie? Czy powinnem zrobic usg jądra?(i czy jest To darmowe gdy zleci lekarz rodzinny?) Mam 18 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Jeśli lekarz urolog stwierdził, że wszytko jest w porządku z jądrem to nie należy się niepokoić. Jeśli nie zalecił wizyty kontrolnej to nie ma takowej potrzeby. Proszę zażywać leki jak zalecił urolog. Powoli wszystko powinno wrócić do normy. Właśnie stres i dyskomfort mogły zaburzyć wzwód. Erekcja to po polsku wzwód. Pewnie nie ma Pan problemu, ale z ejakulacją czyli wytryskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×