Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rozmiękczenie chrząstki rzepki


Gość Ola.

Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym roku zaczęłam odczuwać ból w kolanach . Jesienią poszłam do ortopedy , wysłał mnie na fizykoterapie( ultradźwięki i wstrząsy elektromagnetyczne), zalecił też, abym jadła dużo galarety, jeździla na rowerku stacjonarnym, chodziła na powolne spacery brała Artrostop i maść Dikloziaja(?) i napisał mi zwolnienie z wf do końca roku szkolnego, nie jeżdzić na łyżwach całą zimę.. do maja wszystko było dobrze, ale jak pojechałam na regaty 3 dniowe, (uprawiam żeglarstwo od 5 lat, łyżwiarstwo i wrotkarstwo szybkie od 3.) ból znowu się pojawił, teraz nie mogę kucać, biegać, w połowie maja mam znowu jakieś zabiegi (laser), nie wiem czy to pomoże, ale czy mógłby pan polecić mi jakąś specjalną dietę, albo coś innego.? Nie chcę skończyć na wózku. Na rowerze wiele nie jeździłam, bo była zima . A na stacjonarnym bardzo krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Proszę poczytać sobie na stronie: http://www.kolana.hg.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=84&p=1301 http://www.biomedical.pl/kobieta/zwyrodnienie-stawu-biodrowego-i-osteoporoza-189.html tam znajdują się dobre rady co do diety i preparatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie na wozku nie wyladujesz mam tak samo powiem Ci, że przed Tobą pare lat leczenia laserami i polami magnetycznymi oraz brania tabletek, ale powiem Ci, że to pomaga tylko kolano juz trzeba bedie zawsze oszczędać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×