Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwnie odrastający paznokieć


Gość bezradna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bezradna

Witam. Chociaz moj problem uwazam za wyjatkowo dziwny przypadek , to postaram sie opisac go jak najbardziej starannie. Otoż rok temu mialam wypadek na skuterze, w ktorego wyniku straciłam paznokiec u prawej stopy przy duzym palcu. Caly paznokiec nie odrósł mi na nowo, podejrzewam ze została uszkodzona macierz. Odrastają mi jedynie ,,kawalki** paznokcia gdzieniegdzie. 2 tygodnie temu zauwazylam cos niepokojacego: z boku duzego palca tuz pod lewym bokiem paznokcia pojawilo sie lekkie zaczerwienienie. Ponadto , przy nacisku na to miejsce czuje jakby w srodku zaraz pod skóra bylo ,,cos ostrego** i zarazem kluje mnie to , kiedy nacisne.Czy to moze byc probujacy sie wybic paznokiec? Nie mam pojęciA co robic. Do lekarza oczywiscie sie udam , lecz najpierw chcialabym uslyszec co mozna sądzic na ten temat. Pilnie prosze o odpowiedz na forum. Z gory dziekuje za wszystkie spostrzezenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

To może być nieprawidłowo odrastający pzanokieć. Najlepiej udać się prosto do chirurga. Najpewniej trzeba go usunąć, ponieważ przez takie wrastanie rozwinie się tylko stan zapalny, zacznie zbierać treść ropna oraz pojawi ból, przez co utrudni chodzenie. Lepiej nie zwlekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×