Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból stawu skokowego po skręceniu kostki sprzed lat


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

4 lata temu miałam skręconą kostkę.nie miałam nakładanego gipsu.od roku pojawił się znowu ból kostki,siniak podskórny który mnie nie bolał. najpierw byłam u lekarza rodzinnego, który przypisał mi tabletki dicloberl i maść ketonal. ból nie minął.następnie udałam się do oortopedy który przypisał mi opaskę i masć heparin.opaskę nosiłam przez ponad 3 miesiące i znowu poszłam do ortopedy ponieważ zauważyłam jeszcze bardziej nasilający się ból. w końcu zrobiono mi prześwietlenie które nic nie wykazało, dostałam zastrzyk w kostkę przeciwbólowy, który także nic nie pomógł. lekarz poinformował mnie o artroskopii która być może pomogła by mi. dostałam skierowanie na rezonans( na wrzesień)udałam się do innego ortopedy który zrobił mi usg przypisał zastrzyki(blokady)miałam dostać 5 ale dostałam tylko 3 ponieważ znów odczułam nasilenie się bólu.wykonano tomografię na której także nic nie wykazało.boli mnie tak jakby od środka, ból pojawja się gdy usiądę.jest dokuczliwy.proszę o jakąś radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Niestety bez wyników specjalistycznych badań raczej trudno będzie odpowiedzieć co się dzieje, co jest przyczyna tak silnego bólu stawu skokowego. Zapewne dopiero wynik rezonansu magnetyczne da odpowiedz z jakiego powodu występują te dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce pani straszyć ale jak pani szybko nie zdiagnozuje tych buli to będzie kiepsko.Ja miałem dolegliwosci takie przez 10 lat i lekarze to samo mi mówili że nic się nie da zrobić.a teraz staw tak się wytarł i zrobiło zwyrodnienie że musiałem przejsć poważny zabieg artrozy stawu i teraz szesć tyg. w gipsie. Jeżeli jeszcze dalej nikt nic nie zrobił to proszę się kontaktować z dr hab.n .med.Łukaszem Kołodziejem specjalista ortopeda.Przyjmuje w Szczecinie w Mediklinice na ul. mickiewicza 55 tel.914210831, a pracuje w Klinice ortopedi w Szczecinie na ul.Uni Lubelskiej.Bardzo dobry specjalista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×