Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gładki bardzo duży i twardy guz w piersi


Gość Paula

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęłam wyczuwać bolący (po ucisku miedzy palcami) w samym srodku piersi i wydaje mi się, że jest on dużych rozmiarów (moge go badać poprzez delikatne zduszenie piersi). I wyczuwam ze jest idealnie gladkim i bardzo twardym obiektem. mogę dowiedzieć się czegoś na temat tego co to moze być? to guz czy np powiekszony jakiś przewód w piersi? gdyby guz doszedł do takiej średnicy powinnam miec inne objawy czyli bóle i obrzmienia? bo takowe sie nie pojawiają. zdecydowanie miałabym tez problemy z wielkością jednej piersi a sa one prawie identyczne. dodam ze mam 16 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

mogę dowiedzieć się czegoś na temat tego co to moze być? to guz czy np powiekszony jakiś przewód w piersi? - bez badania trudno określić czym może być zmiana, bolesność może wskazywać na stan zapalny, Twój młody wiek może też mieć związek z rozwojem gruczołu sutkowego, który też może dawać takie objawy, a może to rzeczywiście jakiś guzek np. włókniakogruczolak gdyby guz doszedł do takiej średnicy powinnam miec inne objawy czyli bóle i obrzmienia? - trzeba w tej sprawie udać się najlepiej do ginekologa, być może konieczne będzie wykonanie USG piersi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×