Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pleców a jądra


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz

Zawsze, gdy budzę się rano to odczuwam nieprzyjemny ból dolnych pleców, który nasila się przy braniu oddechu. Ponadto gdy siedzę i się poruszam w boki to boli mnie prawe czasami lewe podbrzusze ( Jest to taki punktowy ból, który odczuwam tylko podczas siedzenia , gdy się poruszam na boki.) Moje prawe jądro jest nieco powiększone od lewego i odczuwam w jego okolicach tępy, czasami kujący ból ( kujący tylko gdy dotknę) , ( czasami pobolewa mnie także lewe jądro). Odczuwam także ból dolnych, prawych pleców, gdy przechylę się do tyłu i w prawo ( nie jest to mocny ból.) Moje jądra są przeważnie obwisłe, tylko czasami moszna się kurczy. Może to coś z jelitami jeśli odczuwam ten ból po prawej stronie brzucha . Strasznie się boję, że to coś poważnego. Proszę o fachową poradę. Z góry dziękuję, aha i dodam jeszcze, że mam 15 no prawie szesnaście lat i dosyć często się masturbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Bóle pleców i nadbrzusza w czasie poruszanie się mogą być związane z patologia w zakresie kręgosłupa (np. skrzywieniem kręgosłupa). Aby to zdiagnozować trzeba udać się bezpośrednio do lekarza na kontrolę i ewentualnie wykonać RTG kręgosłupa. Oczywiście wcześniej o tym fakcie należy poinformować rodziców. Jądra z reguły są nierównej wielkości. Trudno mi oceniać co jest powodem dolegliwości jąder (sprawa niezależna od pleców) bez badania. Trzeba także o tym fakcie poinformować lekarza w czasie wizyty u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×