Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to może być choroba Leśniowskiego-Crohna?


Gość MadziaXX

Rekomendowane odpowiedzi

witam. u mojej 6 leyniej corki wykryto te chorobe jutro jedziemy na wizyte i ustalenie leczenia sterydami. czy ktos z was moz e powiedziec jak dzieci reaguja na sterydy? i przede wszystkim gdiz eleczyc najlepiej takie maloe dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra klinika endokrynologiczna dla dzieci jest we Wrocławiu. Moje dziecko tam leczę od niedawna. Obecnie jest na sterydach, stopniowo odstawiamy. Czuje się dobrze, przytyła w niecały miesiąc 10 kg. mój e-mail: karolina754@onet.pl Napisz jeśli chcesz czegoś się dowiedzieć o tej chorobie lub o tej klinice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę pracę na temat choroby Leśniewskiego Crohna jeśli znajdzie się ktoś chętny aby odpowiedzieć na kilka pytań będę bardzo wdzięczna. Wszelkie pytania oraz osoby chętne proszę o kontakt sprawa ważna a czas mnie goni pozdrawiam K. kana7@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie ja jestem na początku mojej drogi z Crohnem, jednak moje objawy nie były typowe i dalej nie do końca wiadomo czy to na sto procent ta choroba, bardzo długo również trwała diagnoza dokładnie opisuje to na blogu którego niedawno założyłam, ponieważ nigdzie nie mogłam nic znaleźć na temat tej choroby tak z życia codziennego, Zapraszam również na bloga może komuś pomoże a zarazem mi pozwoli poznać kogoś z podobnymi objawami - http://wzjg-lc.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsylka89

Do Wika: nie ma co się bać. Endoskopia jest badaniem do przeżycia, wiem z doswiadczenia, też bardzo się bałam endoskopii. Nasłuchałam się, że ból jest straszny. zdecydowałam się na prywatną endoskopię w będzińskim intermedzie, gdzie mogłam liczyć na znieczulenie ogólne. zdiagnozowano u mnie wzjg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wstępnych informacjach wnioskuję że to może być ta choroba. Dla pewności polecam wizytę w klinice Synexus - więcej informacji pod numerem telefonu, gdzie można się umówić na wizytę kontrolną 22 899 89 87 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś otrzymałam orzeczenie mojej córki lat 15 gdzie dostałam tylko zasiłek pielęgnacyjny.a córka chora jest na chorobę lesniowskiego jest na diecie wyłącznie modulen bez jedzenia naturalnego.posiłek(mleko) przygotowywane co dwie godz.i gdzie tu sprawiedliwość na modulen lekarstwa wydalam 1000 zł na miesiąc lekarz wypisal zaświadczenie że to choroba przewlekła że dziecko potrzebuje stałej opieki.ale pan doktor hahaha pediatra stwierdził że jest możliwa poprawa.i dziecko dostaje tylko 153 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×