Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przepuklina oponowa odcinek lędźwiowo-krzyżowy


Gość Daria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! serdecznie mam 23 lata operacje przepukliny oponowej mialam w wieku 2 latek,ccialabym uzyskac jakies informacje gdyby moglby mi pan podac liste chirurgow w polsce ktorzy zajmuja sie cirurgia przepukliny a zwlaszcza oponowej bylabym bardzo wdzieczna poniewaz po operacji zostala mi jeszcze przepuklina nie zostalo to do konca kiedys wyciete i szukam kogos kto by sie podjal takiej operacji jezeli bylo by to mozliwe,zdjecia z pelnym opisem choroby moge przeslac na meila.bardzobyla bym wdzieczna o jakis kontakt i polecenie kogos-DK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasiorek75

Witam Pana .Moja prośba jest aby pomógł mi pan odczytać mój wynik z badania MR. Zniesienie lordozy lędźwiowej.Na wysokości L5/S1 widoczna jest pośrodkowa ,skierowana wrawobocznie wypuklina krążka międzykręgowego uciskająca worek oponowy i zwężajaca prawy zachyłek boczny.Kanał kręgowy dodatkowo zwężony jest w wymiarze dwubocznym na tym poziomie oraz na poziomie L4/L5 przez pogrubiałe więzadła żółte.Zmiany przeciążeniowe w stawach międzykręgowych .Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe szpiku kostnego typu 2 w części tylnej płytki granicznej trzonu L5. Poza tym innych zmian nie wykazano.Stożek rdzeniowy i włókna ogona końskiego bez zmian ogniskowych. Proszę o jakieś wskazówki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agnieszka

bardzo prosze o odpowiedz rok po operacji wstawienia implantow dalej bardzo boli mnie noga lewa i posladek bol jest niemozliwie duzy bardzo prosze o odpowiedz czy cos sie tam moze dziac? czy poprostu tak ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×