Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uderzenie jąder o bak motocykla


Gość Miki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zasięgnąć porady. Ostatnio zrobiło się cieplej więc postawnowiłem pojezdzić na motorze. Wjechałem na wyboje i niestety, na jednym podilo mnie, potem motor i uderzyłem kroczem o bak. Byłem w spodniach jeansowych więc moje narządy były dość spięte. Uderzenie bardziej odczułem na penisie co prawda, bo aż zaszczypał, był to dość silny ból, choć jak zsiadłem z motcykla nie sprawiał, wrażenia by aż mnie skręcało. Tego dnia, nie odczuwałem zbytnio bólu,oraz nie zaobserwowałem żadnych zaczerwienionych miejsc. Następnego dnia, oraz dziś czyli 2 dzień po, odczywam delikatne spięcie i ból w lewym jądrze(moszna jest luźna i jadro lewe wisi dość luźno i nisko) nie jest to mocne ale przeszkadza. Gdy napinam brzuch, oba jądra idą do góry (choć lewe troche słabiej). Jakie mogą być skutki takiego uderzenia i czy coś z tym robić? Jestem kulturystą więc jądra są dla mnie b. ważne jak wiadomo ze względu na produkcję testosteronu i martwię się, że mogło dojść do jakiś uszkodzeń. Prosił bym o jaką odp. gdyż jestem zaniepokojony. Chciałbym dodać jescze, że w moczu ani w spermie nie zauważyłem krwi,nie boli również przy podczas oddawania moczu nic, ani podczas ejakulacji. Aczkowliek ilość spermy była dość mała, co mnie troche zaniepokoiło również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej myślę, że nic groźnego sienie stało. Możliwe, że doszło do niewielkiego stłuczenia jąder. taki stan jest przejściowy i goi się samoistnie w przeciągu kilku dni. Jeśli dolegliwości nie będą ustępowały najlepiej w tej sprawie udać się do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×