Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dużo krwi w kale


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano zauważyłam że po oddaniu stolca jest dużo krwi troszkę się tym wystraszyłam dodam że nie miałam i nie mam żadnych zaparć,hemoroidów itp. po kilkunastu minutach poszłam jeszcze raz do toalety i krwi takiej żywej czerwonej było bardzo dużo oraz stolec był bardzo luźny nic mnie obecnie nie boli. Od jakiegoś czasu miałam problemy z brzuchem to znaczy bóle z lewej strony ale usg nic nie wykazało jak i sprawy ginekologiczne również są w porządku. Ostatnie ostre bóle miałam wczoraj przez jakieś 20 minut po czym przeszło i do dziś jest ok. Miałam również podejrzenie kamieni w woreczku żółciowym bo miałam bardzo ostre bóle z prawej strony boku i wręcz czułam jak coś się przemieszcza/przesuwa ale usg tu również nic nie wykazało może dlatego że poszłam do lekarza jak te bóle się już skończyły po jakimś miesiącu od ostatniego bólu. Czy te krwawienia są groźne ? Zgłosić się od razu do lekarza czy czekać aż przejdzie? Jak to się leczy i czym? Mam 25 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na pewnie z tym problemem udać się do lekarza. Objawy mogą być związane być może z żylakami odbytu wewnętrznymi (może ich Pani sama sobie nie wyczuwać). Oczywiście patologia może także tkwić w zakresie dolnego odcinka przewodu pokarmowego. W tym wypadku może być konieczne wykonanie rektospkopii (wziernikowania odbytnicy) lub nawet kolonoskopii (wziernikowanie całego jelita grubego). Po badaniu lekarz zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×