Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Okropne zawroty głowy po pobiciu


Gość tomasz25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Otóż tydzień temu zostałem napadniety i pobity przez 3 napastników. Następnego dnia zrobilem obdukcje lekarska, na której widniały następujace obrażenia: -guzowaty obrzęk i zasinienie czoła po stronie prawej -zasinienie powieki górnej oka prawego z otarciem naskórka -obrzęk nosa z zaschniętą krwią w otworach nosowych -duży obrzęk wargi dolnej z uszkodzeniem śluzówki Dostałem równiez skierowanie do szpitala na obserwacje lecz nie poszedłem ( możliwosc utraty pracy) Obrażenia te były spowodowane mocnymi kopnięciami. Na dzień dzisiejszy nie widac praktycznie zadnych obrzęków na mojej twarzy, lecz gdy odchylę głowe do tyłu lub tesz schylę sie i pozostanę w takiej pozycji okolo 5 sekund następuja okropne zawroty głowy. Zawroty te sa niekiedy tak silne iż musze usiąśc bo nie jestem w stanie utrzymac równowagi. Czy te zawroty głowy sa normalnym zjawiskem przy tego typu obrazeniach czy też moze sie za tym kryc jakis poważniejszy obrzęk i powinienem zrobic szczegółowe badania lekarskie? Z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zawroty głowy w ogóle nie powinny występować tym bardziej jeśli pojawiły się one po urazie głowy. Trzeba w tej sprawie pilnie skonsultować się z lekarzem. Możliwe, że będzie potrzebna hospitalizacja na oddziele neurologicznym celem włączenia szczegółowej diagnostyki (np. TK głowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×