Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podrażniona skóra koło odbytu


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad tygodnia po wypróżnieniu nie mogę sie podetrzeć ponieważ odczuwam silny ból kilka milimetrów od odbytu w strone moszny.Oglądająć to miejsce zauważyłem jedynie zaczerwienioną skóre w tym miejscu.Smaruje maścia Linomag jednak każdego ranka jest to samo a ból nie ustepuje.Nie boli podczas defakacji a jedynie przy podcieraniu i dotykaniu.Do tego od 3 dni mam dziwne dreszcze ale bez goraczki.Skóra nie jest nigdzie rozerwana ani pęknieta.Boli przy dotykaniu,podcieraniu.Od kilku lat cierpie na hemoroidy lecz nie mam z nimi problemów.Może z 3-4 razy miałem krew w stolcu ale zawsze maść pomagała na długo.Teraz stosowałem maśc na hemoroidy ale nie pomogło więc od 3 dni stosuje linomag na podraznienia i tez nic.Dodam że czesto uprawiam sex - nawet 4-5 razy dziennnie.Podejrzewałem już podrażnianą prostate od wielu wytrysków ale sam już niewiam co myśleć.Wybieram się za granice a ból nie przechodzi od 10 dni , proszę o pomoc pozdrawiam Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, twoja dolegliwosc nie ma nic wspolnego z prostata ani seksem. Moja rada, nie podcieraj sie papierem toaletowym tylko podmywaj nie oszczedzajac wody i idz do lekarza aby smienil ci masc na inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te objawy właśnie mogą być związane z hemoroidami. Radzę najlepiej w tej sprawie udać się do proktologa. Leki dostępne bez recepty mogą być w tym przypadku mało skuteczne. Trzeba wdrożyć odpowiednie leki doustnie i miejscowo zapewne z dodatkiem sterydów dostępne na receptę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×