Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Miękki penis w stanie erekcji


Gość MARIUSZ

Rekomendowane odpowiedzi

witam pana doktora. mam 35 lat i od zawsze mialem ten sam problem.z penisem.odkad zaczelem doswiadczac erekcji penisa,byl on zawsze nie do konca twardy.taki troche sflaczaly.przy stosunkach sex jest raczej meczarnia dla mnie i chyba jeszcze wiekszy dla mej partnerki.poprostu jak to mowia,uprawiam sex na polgwizdka.co ciekawe,zauwazylem ze moj penis dopiero przy szczytowaniu robi sie taki naprawde twardy,taki jak powinien byc podczas calego aktu sexualnego.to chyba istotna sprawa. druga rzecz:budowa penisa.w stanie wzwodu penis nie kieruje sie ku gorze ,jak banan,lecz zwisa mi na dol.wyglada jak banan po naprezeniu posladkow,lech jest wygiety w dol.a jak popusze naprezenie posladkow,poprostu wisi luzno w dol.pozatym jak klade sie na plecy,ten moj penis w stanie wzwodu kladzie sie na boki,tak jak by byl u nasady zlamany.wszystko jest w porzadku,kiedy po dlugich meczariach szczytuje,wtedy jest on twardy na chwile ale i wtedy moge go zginac na boki jak joystick komputerowy. szukalem na roznych forach ludzi o podobnych problemach,lecz nie znalazlem. prosze o analize i z gory dziekuje mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Na pewno z takim problemem można śmiało zgłosić się do urologa. Prawdopodobną przyczyną jest zaburzenie w wypełnianiu się naczyń ciał jamistych krwią. Na początek lekarz wykona kilka badań diagnostycznych i zapewne podejmie próbę leczenia najpierw farmakologiczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość witkacyyy

Mariusz, u mnie było podobnie, penis wariował i stawał albo i nie jak mu sie tylko podobalo, ja na takie rzeczy wziałem maxona, bo czytałem w necie duzo dobych opinii i nawet w telewizji go reklamuja. i faktycznie jedna tabletka przed seksem, jakas kolacja i gra wstepna, wspomagalismy sie tez gadzetami, jakies wibratory byly grane i to dopiero chyba pomoglo. wiec moze koles najlepiej jak troche urozmaicie ten Wasz seks, chociaz u nas bez wspracia leku byłaby prawdopodonnie lipaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×