Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podrażnienie końca prącia, ujścia cewki


Gość Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam następujący kłopot. Po ejakulacji podczas stosunku odczuwam bolesność wewnątrz żołędzi, w jej zakończeniu. Bulu nie odczuwam natomiast po masturbacji i erekcja trwa wtedy znacznie dłużej. Po dokładnych oględzinach stwierdziłem że ujście cewki jest jakby wysunięte delikatniena wierzch żołędzi po bokach i na dole samego ujścia. Dodatkowo żołądź lekko pochyla się po zsunięciu napletka i to *wysunięcie* wnętrza cewki nieco się powiększa. W młodości miałem napletek lekko przyrośnięty u dołu żołędzi ale wszystko w końcu sie poukładało. Około dwóch lat temu miałem plastykę wędzidełka, ale chyba niepotrzebnie.Plastyka poza usunięciem wędzidełka, które zresztą uległo kiedyś zerwaniu nic nie zmieniła a bolesność po stosunku pozostała. Ból powstaje przy ruchach frykcyjnych po ejakulcji i przy dotykaniu żołędzi (po e.) i jest wyczuwalny w jej środku, na końcu. Ustępuje po kilku minutach. Mam też wrażenie jakby w trakcie stosunku powstawało coś w rodzaju lekkiego swędzenia, a doznania są stłumione. Czy ktoś wie jakie mogą być przyczyny i co ew da się z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie takie objawy daje zapalenie ujścia cewki moczowej. Najlepiej w tej sprawie jeszcze skonsultować się z urologiem. Zapewne będzie konieczne włączenie leków przeciwbakteryjnych. O wszystkim zadecyduje urolog po badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×