Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy napletek powinien chować się w rowku pod żołędziem?


Gość despero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie Mam pytanie otóż późno rozpoczynam życie sexualne mam 25 lat i mam mały problem z napletkiem. Jakiś czas temu byłem u urologa i on stwierdził że nie ma mowy abym miał stulejkę. Problem jest taki, że czasem kiedy ściągam napletek to on potrafi schować się w rowku pod żołędziem i muszę wtedy naciągnąć skórę do siebie i złapać napletek i na siłę wkładam go na napuchniętego żołędzia. Moje pytanie jest następujące czy napletek powinien chować się w rowku pod zołędziem (wtedy mam problemy z nałożeniem go znowu na żołędzie), czy powinien być lekko podwinięty pod żołędziem co też mi się zdarza i wtedy nie mam problemu z nakładaniem go na żołądź, jak prawidłowo powinno się go nakładać na żołądź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy poza tym co piszesz masz jakiś problem? przeszkadza podczas seksu? jeżeli interesuje Cię *wzorcowy penis* nadający się na fotografię i podawanie do niego linków to może być to np. taki: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Flaccid_and_erect_human_penis.jpg jeżeli ma służyć do tego do czego jest stworzony to skup się na tych sprawach... jak sam nie chce napletek wejść na żołądź gdy nie ma już wzwodu to ręką go nasuwaj, a jak masz też z powodu napletka kłopoty w czasie seksu do idź do urologa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jeszcze bardzo młodą osobą. Wszystko jeszcze powinno się unormować. Jeśli napletek swobodnie zakrywa i swobodnie odkrywa żołądź to wszystko jest w porządku. Jeśli masz co do tego wątpliwości porozmawiaj na ten temat z ojcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mi skurka z członka schodzi ale nie chce sie chowac za żołędziem jak jest w spoczynku to da sie sciagnac ale jak stoi to nie bo strasznie boli doradzi ktos pomoc prosze pisac na gg 37744462 prosze o szybką pomoc z gory dziekuje... :) pss,,, jak cos mam 15lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×