Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból głowy i guz


Gość małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość małgorzata

Witam w grudniu tego roku dostałam okropnych bóli głowy -które ustyuowane były w czole szczególnie nad okiem z lewej strony i z tyły głowy ,ból nie ustepował a nasilał sie ,przy kapaniu wykryłam w tym samym czasie mały guzek na karku ,byłam u okulisty stwierdził małą wade wzroku ,krew ok ,podstawowa badania u neurochirurga równiez ok ,przeswietlenie kregosłupa wykryło małe skrzywienie w kregosłupie -głowa nadal boli-cała lewa połowa -najbardziej z tyłu głowy i nad okiem w skroni -nie mam wymiotów zawrotów tylko ten ból ostry obecny cały czas, miałam przeswietlenie kregosłupaczy ono mogło nie wykryc tego guzka na szyi?czy jest mozliwe ze on powoduje ból głowy ?czy to moze byc rak ?cały czas mam scisk w głowie i ten ból ?a guz na karku pojawia sie tylko jek odchyle głowe do tyłu wtedy mam wrazenie jakby wyskakiwał mi jeden krąg z kregosłupa -obecnie czekam na tomografie prosze o info od czego takie obiawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam przeswietlenie kregosłupaczy ono mogło nie wykryc tego guzka na szyi? - tak, prześwietlenie szyi zazwyczaj jeśli guz zbudowany jest z tkanek miękkich nie wykryje takiego guza czy jest mozliwe ze on powoduje ból głowy ? - wątpię, to prawdopodobnie powiększony węzeł chłonny karkowy czy to moze byc rak ? - bardzo wątpliwe, trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza, bez badań nie określi się co to jest prosze o info od czego takie obiawy ? - proszę jeszcze z tym problemem udać się do laryngologa, ból może być związany z zapaleniem zatok (może trzeba wykonać RTG zatok obocznych nosa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×