Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pleców


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 2 dni bardzo bolą mnie plecy dokładnie prawa stron pleców,ból jest nie do zniesienia,nie mogę kaszleć,kichać każdy ruch to wielki ból,dziś nawet jak chcę podnieść prawą rękę graniczy z wysiłkiem i bólem,proszę o radę,nadmienię iż jestem młodą osobą(27 lat)nie miałam wypadku ani stłuczenia,lekarz przepisał mi tabletki przeciw bólowe i kazał leżec ale ból nie mija tlko się nasila,z góry dziękuję za rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć co się może dziać bez dodatkowych badań. Być może konieczne będzie wykonanie RTG odcinka piersiowego kręgosłupa, gdyż dolegliwości mogą być spowodowane patologią w zakresie tego odcinka kręgosłupa. O badaniu musi zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz,niestety mieszkam w Irlandii i tu lekarze pozostawiają dużo do życzenia,wczoraj zrobili mi przeswietlenie płuc!!!!Nadmienie że nie mogę chodzić a dokładnie jeżewli uda mi sie poruszyć to zgięta w pół,lekarz stwierdził że może :odkleił mi się mięsień,ale nie jest pewny,dostałąm 2 zastrzyki a dokładnie jakies blokady ból ustał ale niestety zaczyna powracać już nie mam sił,nie wiem co zrobić i jak sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorze, Niedawno tj. 20.06 wsiadłam po trzy letniej przerwie na konia i przy zagalopowaniu uderzyłam się dość mocno siodłem. Od razu poczułam mocny ból w okolicy nerek. Po paru dniach stwierdziłam,że dobrze się czuję i znowu zaczęłam jeździć. Ból wrócił tym razem wyżej i czułam kłucie przy oddychaniu. Poza tym też mnie bolało w jamie brzusznej. Czy jest to tylko nadwyrężenie mięśni? Kręgosłup *ćmi * mnie w nocy . W dzień poruszam się bez większych problemów. Pozdrawiam Pana serdecznie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamostatnio bardzo bola mnie plecy a zwłaszcza odczuwam takie pieczenieból występuje w różnych miejscach raz na górze raz na dole smarowałem się maścia a teraz dokuczaja mi zawroty głowy i nie wiem czy od maści czy od plecó dodam jeszcze że jecze jestem 4 lata po zawale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×