Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pod kolanem


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof

10 dni temu pojawił sie bol pod prawym kolanem. Łykalem Apap i popijalem Nimesil. Bol trochę zmiejszyl sie. 3 dni temu podczas przechodzenia przez ulicę i odczulem bardzo silny bol pod prawym kolanem - tak ze nie mogłem o własnych siłach chodzic. Na pogotowiu wykonano RTG i nic nie twierdzono, lekarz nie wyczół zadnego obrzęku czy guzka, zalecono wykonanie usg, kontrolę po dwoch tygodniach, przepisano Aescin,Voltaren i Zaldiar. Teraz boli mnie przy wyprostowaniu nogi, zgięciu i b. silny ból przy stawaniu na nogę prawą. W stanie spoczynku nic mnie nie boli. Moje pytanie: czy mam lezec i nie obciązac nogę czy starac pokonywac bol i probowac chodzic. Jak leczyc ten stan ? Mam 62 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Proszę zażywać leki jak dotychczas i nie obciążać stawu kolanowego, przeciążać, ruch do granic bólu. Trudno cokolwiek konkretnego w tej sprawie napisać bez wyniku badania USG. Być może za ten stan odpowiedzialna jest np. torbiel Bakera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z lewą nogą,boli mnie pod kolanem jak chodzę.Jest to taki ból że jak przejdę 100 metrów to już dalej iść nie mogę.Muszę uśiąść i mi po pewnym czasie przejdzie i mogę dalej iść.Byłam u lekarza i skierował mni e na rentgen tego kolano.Na wopisie nic kostnego nie stwierdzono.Wybieram się do lekarza aby nie tylko leczył mnie środkami przeciwbólowymi a spróbował badać i diagnozować.W końcu mam dopiero 43 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×