Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zrogowacenie penisa


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Witam. Mam 25 lat i od jakiegoś czasu (ok 6 miesięcy) mam problem z moim penisem. bylem nawet u kilku urologów i żaden nie był w stanie jednoznacznie udzielić mi odpowiedzi lub postawić diagnozy. Na moim penisie pojawiło się *zrogowacenie*, ciężko to opisać więc postanowiłem umieścić zdjęcie. http://img716.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img716/173/dsc00680e.jpg&via=mupload Skóra w tym miejscu jest znacznie mniej alastyczna i w dotyku trochę przypomina bliznę dodatkowo *tak jakby się łuszczy* zrogowacenie biegnie naokoło całego penisa i jest mniej więcej tej samej szerokości. Wszystko zaczęło się od obtarcia którego doznałem w trakcie stosunku.( przynajmniej tak mi się wydaje) Nie odczuwam bólu w tym miejscu ani w okolicach penisa. Nie mam pojęcia co dalej z tym robić, bardzo proszę o jakąś rade lub chociaż namiar na dobrego specjalistę w Krakowie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trudno mi określić bez badania co to może być skoro nawet specjaliści urolodzy nie wiedzą. Wygląda to na jakąś ścieniałą, zrogowaciałą bliznę po urazie. Trudno powiedzieć. Najlepiej w tej sprawie jeszcze skonsultować się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×