Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmieniający się rozmiar jąder, ból nóg, pachwin i bioder


Gość P.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. moje problemy zaczęły się po operacji żylaków powrózka nasiennego (lewa strona) po czym zrobił mi się wodniak którego usunięto a następnie w przebiegu po -operacyjnym krwiak którego również usunięto. Od czasu operacji minęło już kilka lat i w sumie nie miałem większych powodów do narzekań aż od niedawna znów coś mnie zaniepokoiło. Mianowicie podczas długotrwałego siedzenia poczułem ciepło o okolicach pachwin i moszny oraz moje jadra zrobiły się mniejsze i *zwisały* dość swobodnie. Kiedy wstaje i chodzę jadra znów wracają do normalnej temperatury a krew zdaje się znów do nich napływać robią się nieco większe twardnieją(zwłaszcza to lewe dawniej operowane) i zbliżają się blizej w stronę podbrzusza. Podczas tych przypływowi krwi powiększają się również wszelkie żyly/nasieniowody aby później znów wrócić do pierwotnych rozmiarów.. Natomiast podczas leżenia krew zdanie się znów odpływać jadra maleją to jest pozycja w której czuje się najlepiej. do tego wszystkiego dochodzi piekący ból nóg(uda) w pozycji siedzącej który zdaje się promieniować w stronę jąder. Ostatnio zauważyłem też ze skóra na mosznie nieco pociemniała a na skórze pojawiły się widoczne żyłki/naczynka. Nieco złożony to problem ale tak to wygląda. Dodam jeszcze ze kiedy nie bolą mnie uda nie odczuwam równeż dyskomfortu w mosznie. I ból się przemieszcza raz jest po lewej raz po prawej stronie. Nie mam gorączki badania / mocz , krew OB OBR ob wszystko w normie. w środę wybieram się do urologa na USG ale za wszelkie porady będę wdzięczny. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze w okolicach podbrzusza czuje czasem raz zimno raz ciepło (w zaleznosci od pozycji ciala) a także na członku pojawily się bardziej niż zwykle widoczne zyłki i jakby popękane naczynka. Nie mam problemów ze wzwodem, wytryskiem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×