Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ćwiczenia w przypadku zanikania mięśni pośladków


Gość Antek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie powinno się wykonywać w przypadku zanikania mięśni pośladków? Cz y to coś pomoże. Dziury w udach i pośladkach bardzo źle wyglądają i nie wiem czy da się z tym coś zrobić. Zreszta na całym ciele mam koszmarne mięśnie. Fatalnie wyglądają plecy klatka, gdzie wyczuwalne są tylko paseczki mięśni między żebrami, nawet policzki są bardzo cienkie Problem zaczął się pół roku temu. Pod koniec grudnia miałem wykonane badania podstawowe, były w normie. Dodatkowe badanie CK w normie. Lekarz nic niepokojącego nie zauważył. Ponieważ zacząłem więcej jeść przytyłem *wg tego co pokazuje waga* ok 6-7 kg. w ciągu 4 miesięcy. Nie wiem jak to możliwe ponieważ ubrania są o 2 numery za duże. 1.Co może być tego przyczyną? 2. Czy to może być schudnięcie z powodu jakiegoś nowotworu np? *choć nie wiem czy w sytuacje wyniszczenia nowotworowego można przytyć na wadze? i to 7 kg* 3. Czy może to być jakieś zanikanie mięśni? *w rodzinie nikt czegoś takiego nie miał* 4. Czy w takiej sytuacji pomogą jakieś ćwiczenia na siłowni i jeśli tak to jakie? 5. Czy badanie LDH wykazało by chorobę mięśni *miałem je robione z innego powodu i wyszło na dolnej granicy *135 przy normie 135* Mam 22 lata --- Ponieważ nie ma jeszcze odpowiedzi dodam że CK wynik 159 U/L norma *190. To wynik z dziś ostatnio był troche niższy. Czy to że jest w normie oznacza że nie ma zaników mięśni. Dla mnie to nie możliwe patrząc na to co widzę i czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co może być tego przyczyną? - być może to tylko taka Pana budowa anatomiczna, najlepiej w tej sprawie byłoby skonsultować się z ortopedą lub lekarzem specjalistą rehabilitantem 2. Czy to może być schudnięcie z powodu jakiegoś nowotworu np? *choć nie wiem czy w sytuacje wyniszczenia nowotworowego można przytyć na wadze? i to 7 kg* - raczej to niemożliwe 3. Czy może to być jakieś zanikanie mięśni? *w rodzinie nikt czegoś takiego nie miał - raczej nic na to nie wskazuje 4. Czy w takiej sytuacji pomogą jakieś ćwiczenia na siłowni i jeśli tak to jakie? - zapewne tak, najlepiej w tej sprawie skonsultować się z osobą zajmującą się odpowiednim doborem ćwiczeń do sylwetki ciała (są takie osoby na każdej siłowni) 5. Czy badanie LDH wykazało by chorobę mięśni *miałem je robione z innego powodu i wyszło na dolnej granicy *135 przy normie 135* - badanie CK i LDH powinno ujawnić chorobę mięśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×