Kiedy rehabilitacja po operacji

u?ytkownik
Justyna.sawickaa@wp.pl

Witam, mam 22 lata. Upadłam z wysokości na lód, stwierdzono złamanie L1 z wielokierunkowym przemieszczeniem licznych odłamów kostnych. 31.01.2018 dokonano odbarczenia kanalu, stabilizacja TH11-TH12-L1-L2. Po ośmiu dniach zostałam wypisana do domu. Lekarz zalecił 6 tygodni chodzenia w gorsecie, oraz kontrolę w poradnii za 12 tygodni. Bardzo boli gdy leżę na plecach, jednak nie wiem czy mogłabym spać na którymś z boków. Nie chcę sobie zaszkodzić. Proszę o radę. Oraz pytanie, kiedy mogę zacząć rehabilitację, lekarz stwierdził że za pół roku. Czy to nie za późno? Dziękuję za odpowiedź.Witam, mam 22 lata. Upadłam z wysokości na lód, stwierdzono złamanie L1 z wielokierunkowym przemieszczeniem licznych odłamów kostnych. 31.01.2018 dokonano odbarczenia kanalu, stabilizacja TH11-TH12-L1-L2. Po ośmiu dniach zostałam wypisana do domu. Lekarz zalecił 6 tygodni chodzenia w gorsecie, oraz kontrolę w poradnii za 12 tygodni. Bardzo boli gdy leżę na plecach, jednak nie wiem czy mogłabym spać na którymś z boków. Nie chcę sobie zaszkodzić. Proszę o radę. Oraz pytanie, kiedy mogę zacząć rehabilitację, lekarz stwierdził że za pół roku. Czy to nie za późno? Dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Twoja odpowiedź