Zapalenie spojenia 這nowego, w瞛造 ch這nne, zapalenie ko軼i ?

u?ytkownik
Mojaaa84

Witam,
Jestem prawie rok po cc,
Szukam pomocy odno郾ie dolegliwo軼i kt鏎e mnie m璚z ju prawie rok.
4 miesi帷e po cc by豉m u ginekologa na sprawdzeniu m闚i豉m mu te o spojeniu bo my郵a豉m, 瞠 to mo瞠 to by zbada wszystko i powiedzia, 瞠 jest ok. Wi璚 temat odpuscilam.
Zrobi豉m te USG brzucha wszystko by這 ok. W miesi帷u wrze郾iu ucz瘰zcza豉m na terapi manualna (5 zaj耩) raz by這 lepiej raz gorzej .
Gdy b鏊 by ju nie do zniesienia i wci捫 nie przechodzil w ko鎍u um闚i豉m si do ortopedy,kt鏎y zaleci badania RTG, TK i RM.
RTG od razu zrobi豉m na wizycie, bo by豉 taka mo磧iwo嗆 dr stwierdzi rozejscie, skostnienie ? spojenia 這nowego.
Zrobi豉m TK i MR.
Opis TK nier闚ne nad瞠rkowato zniekszta販one powierzchni obu ko軼i 這nowych tworz帷ych spojenie. G喚biej widoczne zmiany drobnotorbielowate.
Widoczne jest zag瘰zczenie utkania kostnego w tych okolicach. szpara spojenia widoczna ale w御ka i nieregularna
Opis MR

Uwidoczniono zmiany obrz瘯owe szpiku ko軼i 這nowych w zakresie spojenia 這nowego i przylegaj帷ych cz窷ci ga喚zi dolnych i g鏎nych.
Nier闚ne nad瞠rkowato zniekszta販one powierzchni obu ko軼i 這nowych w zakresie spojenia oraz widoczne s drobne geody.
Szpara stawowa nieposzerzona, nieregularna.
Niewielkie zmiany obrz瘯owe tkanek mi瘯kich wok馧 spojenia.
Obraz sugeruje zmiany zapalne spojenia 這nowego w okresie osteitis erosiva.
W okolicach pachwinowych w瞛造 ch這nne zapalne do 13 mm
Pozosta貫 narz康y miednicy ma貫j bez zmian

Od urodzenia du穎 nosi豉m synka i nadal te niestety tak bywa . Wtedy b鏊 bywa wi瘯szy, czasem jest problem z lezeniem , chodzeniem g堯wnie odczuwam to z prawej strony.

Odpowiedzi znajduj si poni瞠j

Twoja odpowied