Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Klejący się napletek i żołądź penisa


Gość cervantes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cervantes

Witam!mam wielki problem otóz wszystko zaczeło się po zastosowaniu Antybiotyku o nazwie Amoksiklav,wystapiły krostki na penisie oraz wyciek z cewki moczowej w postaci przezroczystego płynu,stosowanie masci Clotrimazolum dało skutek zniknięcia krostek natomiast pozostał klejący się napletek i żołędź,udałem się do dermatologa przepisał mi KETOKONAZOL tabletki i brałem je przez 14 dni,efekt?Napletek skleja się dalej jakby do wewnatrz cała skórka się klei oraz żołedź,dostałem maśc MIKONAZOL ale to równiez nie pomoglo,jestem za granica nie wiem co robic proszę o pomoc nie mam na to siły co to moze byc?jesli ktos ma podobny problem proszę pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Jeżeli występuje także wydzielina to może to być stan zapalny cewki moczowej o innej etiologii (pierwotniaki, chlamydie). Stąd radzę ponownie skonultować się z lekarzem, wykonać badanie ogólne moczu, ewentualnie posiew i zastosować inny antybiotyk lub maść przeciwgrzybiczą lub Flukonazol doustnie. Teoretycznie grzybica jest podejrzewana w przypadku stosowania antybiotyku, jako efekt zaburzenia flory bakteryjnej i tak prawdopodobnie jest w tutaj, ale nie można wykluczyć innej etiologi stanu zapalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Nie wiem o co chodzi z krostkami, bo zabrzmiało to groźnie. Co do klejącego się napletka to sprawa może wynikać przez grzybicę. Antybiotyk zakłócił funkcjonowanie flory bakteryjnej a z kolei jej nieprawdiłowe działanie wpływa na procesy zachodzące na skórze. polecam porady zawarte na stronie: www.fungus.com.pl Być może część się nich okaże się przydatna. Mnie pomogło. Choć od czasu do czasu wracam do kuracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×